Trwa rekrutacja do III edycji studiów podyplomowych z badań klinicznych! Sprawdź teraz »
pl en

O firmie


Celem Instytutu Naukowego MED-KONCEPT z siedzibą w Puławach jest uruchamianie oraz organizacja Ośrodków Badań Klinicznych w placówkach medycznych (szpitale, przychodnie).
 
Jesteśmy również firmą doradczą. Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze, dlatego oprócz zleceń standardowych, realizujemy zamówienia uwzględniając indywidualne potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Naszą ofertę kierujemy do prywatnych i publicznych placówek medycznych.
 
**********
 
Projekt Rozwój Instytutu Naukowego MED-KONCEPT Sp. z o.o. poprzez udział w targach współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013.
 
Projekt ma na celu promocję świadczonych usług medycznych przez Instytut Naukowy MED-KONCEPT Sp. z o. o poprzez udział w dwóch ogólnopolskich edycjach targów tematycznych, poświęconych technologiom służącym ochronie zdrowia ludzkiego.
 
W ramach projektu przewidziany został udział w Międzynarodowych Targach Sprzętu i Wyposażenia Medycznego SALMED 2012 w Poznaniu oraz w Targach Sprzętu Medycznego Wyposażenia Diagnostycznego i Terapeutycznego MEDYCYNA XXI w Kielcach.

 
 
AKTUALNOŚCI
 
22-11-2012 | Forum MEDMARKET w hotelu HILTON, Warszawa
 
W dniu 22 listopada br. Instytut Naukowy MED-KONCEPT prezentował ofertę współpracy w trakcie jednego w najważniejszych wydarzeń w branży medycznej - forum MEDMARKET 2012. To już kolejna impreza tego typu, w której Instytut zaprezentował swoją ofertę organizowania profesjonalnych Ośrodków Badań Klinicznych. Podczas jednego dnia imprezy odwiedziło nas kilkudziesięciu dyrektorów, prezesów oraz zarządzających placówkami medycznymi. Jesteśmy przekonani, że spotkamy się wkrótce przy realizacji wspólnego przedsięwzięcia. Do zobaczenia !
 
24-09-2012 | Targi medyczne w Kielcach „MEDYCYNA XXI”
 
W dniach 19-21 września br. Instytut Naukowy MED-KONCEPT wystąpił w roli wystawcy na Targach MEDYCYNA XXI  w Kielcach. To już kolejna impreza tego typu, w której Instytut zaprezentował swoją ofertę m.in. sprzętu medycznego. Podczas trzech dni stoisko odwiedziło ponad kilkaset osób. Udział w targach został zrealizowany w ramach projektu współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013.
 
18-06-2012 | Międzynarodowa Konferencja „Hospital Management Wyzwania 2012”
 
Dr n. med. Marek Konieczny w dniach 14-15 czerwca br. w Warszawie wystąpił z wykładem pt. „Jak stworzyć profesjonalny ośrodek badań klinicznych? Nowy model biznesowy” podczas VI edycji „Hospital Management Wyzwania 2012”. Była to najbardziej prestiżowa konferencja sektora szpitalnego w Polsce, skierowana do managerów i dyrektorów szpitali, po raz pierwszy połączona z Kongresem Polskiej Federacji Szpitali pod patronatem Europejskiej Federacji Szpitali HOPE. Prezentacja Pana Prezesa cieszyła się szerokim zainteresowaniem i uznaniem  oraz zaowocowała wstępnymi rozmowami nt. współpracy w zakresie badań klinicznych z kilkunastoma placówkami medycznymi. Instytut Naukowy MED-KONCEPT wystąpił w roli jednego z ośmiu wystawców. Konferencję odwiedziło ponad 180 managerów.
 
19-03-2012 | Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Medycznego SALMED 2012 w Poznaniu.
 
W dniach 14-16 marca 2012 r. Instytut Naukowy MED-KONCEPT Sp. z o.o. jako wystawca, wziął udział w Międzynarodowych Targach Sprzętu i Wyposażenia Medycznego SALMED 2012 w Poznaniu. 
 
Targi SALMED 2012 to najważniejsze wydarzenie branży medycznej w Polsce, jedyne, które tak kompleksowo prezentuje ofertę wiodących producentów i dostawców aparatury oraz instrumentów medycznych. Nasze stoisko odwiedziło ok. 1000 osób. Targi dostarczyły szczegółowej wiedzy o polskim rynku medycznym, jego potencjale oraz najnowszych światowych trendach w diagnostyce i lecznictwie