Trwa rekrutacja do III edycji studiów podyplomowych z badań klinicznych! Sprawdź teraz »
pl en

Usługi doradcze

Doradztwo w zakresie: funkcjonowania, usprawnienia procesów, identyfikowania potrzeb. Ośrodki ubiegające się o prowadzenie badań klinicznych będą przez nas wstępnie audytowane, a w dalszej kolejności monitorowane i wspierane merytorycznie przez Zespół Specjalistów.
 
Dzięki współpracy z naszymi architektami możemy pomóc na każdym etapie inwestycji, począwszy od projektów architektonicznych, poprzez adaptację pomieszczeń, wyposażenie, na wystroju skończywszy. Zapewnimy Państwu sprawne funkcjonowanie placówki zarówno od strony administracyjnej, jak i komunikacyjnej.
 
Nasze relacje budujemy na profesjonalizmie i gwarancji pełnej poufności.
 
Specjalistyczne szkolenia medyczne: budowanie profesjonalnych zespołów, stała opieka merytoryczna
 
Bogate doświadczenie uzyskane w ciągu kilkunastu lat umożliwia nam budowanie zespołów w Państwa placówce, które będą odpowiedzialne za prowadzenie nawet najtrudniejszych projektów badawczych.
 
Opiekunem merytorycznym, jest dr n. med. Marek Konieczny - kilkukrotny koordynator krajowych programów klinicznych. Jego doświadczenie to praca od 16 lat w programach badawczych (kilkadziesiąt programów klinicznych od II doIV fazy). Jest nadal praktykującym kardiologiem i specjalistą chorób wewnętrznych.
 
Zespół naszego Ośrodka stanowią pracownicy posiadający kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia i wdrażania procedur dotyczących badań klinicznych. Ciągle poszerzamy swoją wiedzę, poprzez liczne szkolenia, certyfikacje i kursy specjalistyczne.
 
To nasz Zespół przygotuje Państwa pracowników do prowadzenia w odpowiedni sposób dokumentacji medycznej, zapewniając tym samym o jej najwyższej jakości i poprawności. Gwarantujemy realizację programów badawczych w oparciu o procedury i standardy GCP.
 
Dzięki naszym kompetencjom uruchomiliśmy Ośrodki Badań Klinicznych w Zamościu, Staszowie i Lublinie.
Doradztwo w zakresie funkcjonowania, usprawnienia procesów, identyfikowania potrzeb, wspierane merytorycznie przez Zespół Specjalisów